HÖRMANN – VRATA A DVEŘE

.

Vrata, dveře, zárubně a pohony.

Kvalita od evropského výrobce č. 1.

Jsme oficiálním zástupcem společnosti Hörmann Česká republika s.r.o. v celkové nabídce produktů, montáže a servisu.

Všechny komponenty vrat a pohonů společnost Hörmann sama vyvíjí a vyrábí.

Nabízíme profesionální poradenství v oblasti garážových vrat, domovních, vstupních a interiérových dveří i speciálních bezpečnostních a požárních dveří.

Poradíme Vám s výběrem typu i designu, vysvětlíme možnosti, ze kterých můžete vybírat. Samozřejmostí je provedení montáže a následný servis.

Dlouhodobé zkoušky za reálných podmínek zajišťují vyzrálé sériové výrobky v kvalitě Hörmann.

Nabídku výrobků společnosti HÖRMANN, která vyniká svou kvalitou a designem, jsme přivzali za součást našich služeb klientům.

Jedná se o neodmyslitelnou část našeho oboru, ve kterém se po letech kvalitně odváděné práce a nespočtu spokojených klientů pohybujeme jako ryba ve vodě.

Garážová vrata

Sekční garážová vrata

se otevírají svisle nahoru a jsou úsporně uložena v prostoru pod stropem. Toto konstrukční řešení poskytuje maximum místa v garáži i před ní.

Boční garážová vrata

jsou vzhledem ke své konstrukční flexibilitě vhodné i pro obtížné montážní situace, třeba při netypickém sklonu střechy, přičemž zůstává zachována plná průjezdná výška.

Rolovací garážová vrata

nabízejí díky své konstrukci spoustu místa před garáží i v samotné garáži. Při parkování můžete zajet přímo před vrata, přičemž strop garáže zůstává volný.

Výklopná garážová vrata

v ocelové i dřevěné variantě v sobě spojují vysokou kvalitu, špičkovou techniku, dlouhodobou a spolehlivou funkčnost i bezpečnou obsluhu.

Interiérové dveře

Kvalitní výrobek s dlouhou životností.

Přejete si pro svůj domov elegantní vnitřní dveře ať už klasické nebo moderní? Bílé lakované nebo bukové, se skleněnými prvky nebo aplikacemi z ušlechtilé oceli – Hörmann vám nabízí přesně ty interiérové dveře, které se hodí k vám i vašemu zařízení.

Pro milovníky klasiky a designové nadšence.

Ať už stylové prvky v podobě aplikací z ušlechtilé oceli, hluboké ozdobné drážky, nebo moderní celoskleněné dveře, dřevěná dýha, nebo barva – Hörmann vám nabízí celou řadu moderních dveřních motivů. Interiérové dveře jsou k dostání v různých provedeních.

Interiérové dveře pro každý styl.

Skleněné dveře jsou elegantní a vkusné a zároveň dodají vašemu domovu atmosféru otevřenosti a zvláštní kouzlo. Vyberte si celoskleněné interiérové dveře podle svých přání a potřeb. Ať už jako křídlové dveře s dřevěnou zárubní nebo jako dveře posuvné.

Pro perfektní styl venkovského domu si vyberte své oblíbené dveře z řady DesignLine.

Domovní a vchodové dveře

Kvalita za rozumnou cenu.

Díky velmi dobrým hodnotám tepelné izolace, spolehlivé bezpečnostní výbavě, široké paletě designových motivů a atraktivnímu poměru cena/výkon domovních a vchodových dveří společnosti Hörmann se ve svém domě budete cítit prostě dobře.

Bezpečné prosklení.

Pokud jde o ochranu proti úrazům a vloupání, splňují domovní dveře Hörmann nejvyšší nároky. Laminované bezpečnostní sklo o tloušťce 8 mm na vnitřní straně izolačního prosklení zajišťuje maximální bezpečnost. Mimo to nabízí sklo vyšší ochranu proti vloupání, protože je ztíženo prostrčení ruky.

Zamykání bránící vloupání.

Dveře jsou vybaveny vícebodovým zamykáním. Strana závěsů je zajištěna třemi zajišťovacími čepy a je lépe chráněna proti vypáčení. Abyste ještě zvýšili vaši bezpečnost dostanete mnoho dveřních motivů na přání s bezpečnostní výbavou RC 2 bránící vloupání.

Pro každý prostor správné funkční dveře.

Ať jsou to bezpečnostní dveře pro vstup do sklepa nebo do garáže, dveře bránící šíření požáru, například pro kotelnu, či multifunkční dveře pro domácí dílnu – naše kvalitní ocelové dveře se postarají o to, abyste se ve svém domě cítili dobře a maximálně bezpečně.

Akce 2018

Akční nabídky pro novostavby i modernizace.

Společnost Hörmann každoročně připravuje pro své zákazníky zvýhodněné nabídky produktů.

Nechte nám zprávu

info@ardesta.cz

+420 774 344 600